Anita Hansson Brusewitz skulptur

288433

BRUSEWITZ HANSSON, Anita (född 1927): "Figge", signerad och daterad undertill Anita Hansson Brusewitz 1988, terracotta, höjd inkl träsockel ca 32 cm

Konst, Skulpturer

Monter 2

Budhistorik (21 bud)
1653026
2 800
1652784
2 600
1652798
2 400
1652784
1 900
1652734
1 800

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.