Karmstolar senempire

288432

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, senempire, mahgny, skulpterad ryggbricka, sitthöjd 47 cm

Dekordel saknas, sprickor och skador

Rum 5

Karmstolar senempire

Budhistorik (12 bud)
1652902
850
1651386
1652900
1651386
750
1651383
700

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.