Snedklaffssekretär rokokostil

288426

DAMSKRIVBORD / SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1900-talets mitt, rokokostil, fanerat i olika träslag med intarsia, mässingslist, höjd 95, 44,5x81 cm, nyckel finns

Fanerskador och sprickor

Rum 5

Snedklaffssekretär rokokostil

Budhistorik (13 bud)
1652511
1650216
1650129
1 900
1642855
1 800
1648802
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.