Spegel 1800-tal

288423

SPEGEL, 1800-tal, Karl Johan, bronserad, pastellagedekor, 136x62 cm

Skador och slitage

Speglar

Rum 2

Spegel 1800-tal

Budhistorik (20 bud)
1653110
1653108
1 400
1653107
1 300
1653105
1653104

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.