Gustaf Fjaestad oljemålning

288419

FJAESTAD, Gustaf (1868-1948) tillskriven: Vattenspegling i skymning, äkthetsintyg á tergo av Fritz Lindström, olja på duk, ca 52x74 cm

Med dedikation, smärre krackeleringar, smärre färgbortfall

Ändringar/tillägg
Smärre krackeleringar, smärre färgbortfall

Rum 5

Gustaf Fjaestad oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1652712
8 200
1652711
8 000
1652709
7 600
1652675
7 200
1652645
5 200

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.