Bokhylla mahogny

288414

BOKHYLLA, 1900-talets första hälft, mahogny, fotavslut i form av lejontassar, höjd 127, 126x39 cm

Fuktfläckar på ovandel, torrsprickor, fanerskador, lagningar

Rum 5

Bokhylla mahogny

Budhistorik (20 bud)
1653155
3 200
1652997
1653154
1652997
2 800
1652915
2 600

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.