Bergère 1800-tal

288413

BERGÈRE, 1800-tal, Louis XVI-stil, betsat trä, träskuren dekor, röd tygklädsel, kannelerade ben, sitthöjd 44 cm

Skador och slitage

Rum 5

Bergère 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
1652737
1652704
750
1652698
700
1651675
650
1649500
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.