Émile Breysse oljemålning

288411

BREYSSE, Émile (Frankrike, 1880-1965): Landskap med hus, signerad Émile Breysse, olja på pannå, ca 47,5x36,5 cm

Färgbortfall i hörn

Rum 5

Émile Breysse oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1652806
1647734

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.