Ferdinand Lundqvist soffbord

288408

SOFFBORD, 1940-tal, Ferdinand Lundqvist, Göteborg, skiva i glas, mahognyfanér, diameter 96, höjd 56 cm

Slitage och smärre skador

Rum 9

Ferdinand Lundqvist soffbord

Budhistorik (45 bud)
1652946
6 600
1652957
6 400
1652946
6 200
1652951
6 000
1652946
5 400

Slutpris SEK:
6 600
637 EUR, 723 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.