Eric Elfwén oljemålning

288407

ELFWÉN, Eric (1921-2008): "Sandtaget", signerad E. Elfwén, olja på pannå, ca 39x54 cm

Fack 11

Eric Elfwén oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1652345
600
1652693
550
1652345
500
1651891
450
1651891

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.