Toilettbord med spegel Karl Johan

288405

TOILETTEBORD med SPEGEL, 1800-tal, Karl Johan, fanerat i mahogny, höjd 160, 120x53 cm, nyckel finns

Ytskador och sprickor

Rum 6

Budhistorik (4 bud)

1652981
1652768
550
1652601
500
1646658

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.