Staffan Hallström etsning

288402

HALLSTRÖM, Staffan (1914-1976): I ateljén, etsning 46/50, signerad Staffan Hallström, ca 34x50 cm

Fack 13

Staffan Hallström etsning

Budhistorik (4 bud)

1652624
450
1649774
1644931
1642886

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.