Karmstol 1700-tal

288401

KARMSTOL, rokoko, bemålad, stoppad sits, träskuren dekor, genombruten ryggbricka, lätt svängda ben, sitthöjd ca 43 cm

Skador, slitage, kompletterad

Rum 10

Karmstol 1700-tal

Budhistorik (4 bud)

1653032
1 900
1647968
1 800
1647968
1 600
1642011

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.