Järnsäng på hjultrissor 1800-tal

288397

SÄNG, 1800-talets andra hälft, på hjultrissor, järn med förgyllda detaljer, med sängbotten, bäddmått ca 195x90, extra sidostycken medföljer, längd ca 185 cm

Färgbortfall

Rum 6

Budhistorik (19 bud)
1653123
3 600
1653125
3 400
1653123
3 200
1653114
1653109
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.