Omega damarmbandsur samt fickur

288396

FICKUR, 2 st, DAMARMBANDSUR, 2 st, bl a Omega samt Certina, damur med stålboett, fickur i silver samt gulddoublé, chatelaine i gulddoublé, diameter 11-52 mm

Slitage och skador

Klockor/Ur

Kundcenter

Budhistorik (9 bud)
1646023
1653239
1 400
1646023
1 300
1642008
1642008
600

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.