Väggskåp 1800-tal

288383

VÄGGSKÅP, 1800-talets första hälft, allmoge, bemålad dekor, daterad 1842, höjd 91 cm, 67x28 cm, nyckel finns

Sannolikt senare bemålat.

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Övriga möbler, Allmoge

Rum 6

Väggskåp 1800-tal

Budhistorik (23 bud)
1653268
4 400
1651229
4 200
1653232
1651229
3 800
1653230
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.