Tsubas

288379

TSUBA, 2 st, i järn, med förgylld dekor, diameter ca 7 cm

Korrosion, slitage

Vapen/Medaljer

Monter 2

Tsubas

Budhistorik (2 bud)

1652062
650
1652060
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.