Ring 18 k guld briljanter

288373

RING, 18 k guld, 3 briljanter samt 2 blå stenar, 1930-tal, ringstorlek ca 18 mm, vikt ca 3 g

Blå stenar med repor

Guld/Smycken

Kundcenter

Ring 18 k guld briljanter

Budhistorik (9 bud)
1648832
1 400
1648263
1 300
1647578
1647577
1647575

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.