Fat rokokoform Kina 1700-tal

288362

FAT, porslin, Kina 1700-tal, dekor i famille rose av blomma med flugor, konturerat brätte, 40x30 cm

Ytslitage

Orientaliskt, Porslin

Monter 1

Fat rokokoform Kina 1700-tal

Budhistorik (8 bud)
1654888
1 400
1654686
1 300
1654886
1 300
1654686
1654520

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.