PG Thelander färgetsning

288337

THELANDER, Pär Gunnar (född 1936): Älskog, signerad PG Thelander, 3/26, färgetsning, ca 14x12 cm

Fack 5

PG Thelander färgetsning
Budhistorik (25 bud)
1641570
2 400
1651056
2 400
1641570
1651055
1641570
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.