Bokskåp körsbär

288335

BOKSKÅP, 1900-tal, körsbär, höjd 175, 90x27, nyckel finns

Smärre repor

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Bokskåp körsbär

Budhistorik (27 bud)
1652216
5 600
1652213
5 400
1652210
5 200
1652207
5 000
1652197
4 800

Slutpris SEK:
5 600
576 EUR, 656 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.