Reinhold Holtermann

288313

HOLTERMANN, Reinhold, (1899-1960): Sittande pojke, signerad R Holtermann, akvarell, 30x17 cm

Hörnveck

Fack 4

Reinhold Holtermann
Budhistorik (26 bud)
1651665
1651664
1651661
1 900
1651661
1 800
1651662
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.