Album med vykort och fotografier

288306

VYKORT, FOTOGRAFIER, i 2 album, bl a stockholmsmotiv, 1900-talets början

Slitage

Böcker/Kartor, Vykort, Stockholmiana

Monter 31

Budhistorik (15 bud)
1652183
950
1652170
900
1652181
850
1652170
1652174
750

Slutpris SEK:
950
98 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.