Stolar 2 st Thonet

288299

STOLAR, 2 st, sitthöjd ca 50 cm, stämplade Thonet

Bruksslitage

Rum 5

Stolar 2 st Thonet

Budhistorik (23 bud)
1647382
2 800
1651028
2 600
1647382
2 400
1647418
1647382

Slutpris SEK:
2 800
288 EUR, 328 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.