Soffbord Paul Cadovius

288297

PAUL CADOVIUS, soffbord, Cado, Danmark, palisander, rutfanerad skiva, höjd 50, 130x65 cm

Fuktskador, bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Soffbord Paul Cadovius

Budhistorik (3 bud)

1651817
1649637
1647262

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.