Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

288292

KLIUCHNIKOV, Vjeteslav (född 1956): Dimmigt sjölandskap, enligt uppgift signerad Vjeteslav Kliuchnikov, daterad 2008 á tergo, olja på duk, ca 55x100 cm

Rum 3

Budhistorik (23 bud)
1652144
6 600
1652143
6 400
1652142
6 200
1652139
6 000
1652138
5 800

Slutpris SEK:
6 600
637 EUR, 723 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.