Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

288291

KLIUCHNIKOV, Vjeteslav (född 1956): Stilleben med rosor, signerad V. Kliuchnikov, daterad 2014, olja på duk, ca 69x54,5 cm

Rum 3

Budhistorik (38 bud)
1652051
8 000
1652049
7 800
1652049
7 600
1652038
7 400
1652047
7 400

Slutpris SEK:
8 000
766 EUR, 900 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.