Marc Chagall Chagall Peintures

288290

CHAGALL, Marc (1887-1985): Chagall Peintures 1947-1967 - Fondation Maeght, affisch färglitografi, signerad Chagall, 1967, tryckt av Mourlot, 85x56 cm

Rum 4

Budhistorik (25 bud)
1652219
7 400
1652218
7 200
1652169
7 000
1652168
6 800
1652162
6 600

Slutpris SEK:
7 400
761 EUR, 867 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.