Birger Forsberg litografi

288287

FORSBERG, Birger (född 1922): "Match", signerad Birger Forsberg, numrerad 7/50, litografi, ca 56x62 cm; oramad

Rum 1

Birger Forsberg litografi
Budhistorik

2015-01-22 kl 12:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.