Lena Cronqvist etsning

288286

CRONQVIST, Lena (född 1938): Flicka med mask, signerad Lena Cronqvist, numrerad 7/25, etsning, ca 53x39 cm; oramad

Rum 1

Lena Cronqvist etsning
Budhistorik (5 bud)
1642267
1642254
1 400
1641970
1641969
1641841

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.