Karl Axel Pehrson litografier

288285

PEHRSON, Karl-Axel (född 1921): (2) Exotiska blommor, signerade och daterade KA Pehrson -75, båda numrerade 235/360, färglitografier, ca 31x41 cm; oramade

Rum 1

Karl Axel Pehrson litografier

Budhistorik (7 bud)
1651953
1 400
1651091
1 300
1651952
1 300
1651091
1651950

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.