Lars Hillersberg handkolorerat grafiskt blad

288284

HILLERSBERG, Lars (1937-2005): "Palmeborg", signerad Lars Hillersberg, numrerad 5/20, handkolorerat grafiskt blad, ca 44x32 cm; oramad

Rum 1

Budhistorik (4 bud)

1651393
450
1651387
1651379
1641923

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.