Paul Wunderlich färglitografi

288276

WUNDERLICH, Paul (Tyskland, 1927-2010): Komposition med ansikte, signerad Wunderlich 52/75, färglitografi, bladmått 84x63 cm

Något gulnad

Fack 6

Paul Wunderlich färglitografi
Budhistorik (7 bud)
1651598
550
1651594
500
1641202
450
1641197
1641201

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.