Peder Duke oljemålning

288275

DUKE, Peder (1938-2003): "Ljusmöten", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1996, olja på duk, 96x94 cm

Rum 10

Peder Duke oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1651941
12 000
1651936
11 500
1651928
11 000
1651923
10 500
1651843
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 172 EUR, 1 372 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.