Bo Larsson färglitografi

288273

LARSSON, Bo (född 1945): Motiv från Södermalm mot djurgården, signerad Bo Larsson, 58/150, färglitografi, 27x41 cm

Fack 1

Bo Larsson färglitografi
Budhistorik (9 bud)
1649872
950
1650979
900
1649872
700
1648489
650
1648806
650

Slutpris SEK:
950
86 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.