Roland Svensson färglitografi

288271

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Kall soldag", signerad Roland S, 439/460, färglitografi, 35x49 cm

Fack 1

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (7 bud)
1651472
1 400
1651460
1 300
1648053
1650445
1648053

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.