Paul René Gaugin färglitografi

288269

GAUGIN, Paul René (1911-76): Lanskapsmotiv med kvinnofigur, signerad och daterad Paul René Gaugin 1956, färglitografi, ca 61x47 cm

Fack 18

Budhistorik (21 bud)
1649740
1650046
1649740
1 900
1650045
1 800
1649740
1 600

Slutpris SEK:
200 EUR, 231 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.