É Villaume oljemålning

288267

VILLAUME, É. (1900-tal): Dam med parasoll med utsikt mot gamla stan och Stadshuset i Stockholm, olja på duk, signerad É Villaume, 66x50 cm

Ytskador

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Tavelvagn 3

É Villaume oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1651618
750
1650438
700
1641421
650
1650436
650
1641421
600

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.