Bo von Zweigbergk

288265

ZWEIGBERGK, Bo von (1897-1940): Landskap med mölla, signerad och daterad Zweigbergk 1936, olja på duk, 38x46 cm

Fack 8

Bo von Zweigbergk

Budhistorik (6 bud)
1651846
500
1651414
450
1651845
450
1651414
1651261

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.