Agneta Granstad

288264

GRANSTAD, Agneta (född 1949): Figurkomposition, monogramsignerad AG, olja på duk, 70x60 cm

Fack 15

Agneta Granstad

Budhistorik

2015-01-22 kl 21:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.