Tord Leander Engström

288263

LEANDER ENGSTRÖM, Tord (1914-1985): Upplagd båt, signerad Tord, olja på duk, 40x32 cm

Tavelvagn 3

Tord Leander Engström

Budhistorik (18 bud)
1651819
1 300
1651818
1651811
1643981
1651710
950

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.