Marianne Ågren oljemålning

288261

ÅGREN, Marianne (född 1943): Komposition, signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 47x52 cm

Fack 10

Marianne Ågren oljemålning

Budhistorik (19 bud)
1651944
1 600
1651934
1651927
1 400
1651918
1 300
1651913

Slutpris SEK:
1 600
145 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.