Pierre Olofsson färglitografi

288260

OLOFSSON, Pierre (1921-1996): "Måne II", signerad Olofsson, 5/30, färglitografi, ca 28x46

Fack 8

Pierre Olofsson färglitografi
Budhistorik (26 bud)
1652267
2 800
1652255
2 600
1652243
2 400
1652241
1652240

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.