Tom Krestesen gouache

288259

KRESTESEN, Tom (född 1927): Komposition, signerad och daterad Tom Krestesen -61, gouache, ca 44x32 cm

Fack 7

Tom Krestesen gouache
Budhistorik (7 bud)
1647351
650
1647790
600
1647351
550
1647789
500
1647351
450

Slutpris SEK:
650
59 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.