Allan Stabell tusch

288258

STABELL, Allan (född 1943): Figurer i rörelse, tuschteckning, signerad och daterad L. Stabell 93, 33x36,5 cm

Konst, Teckningar

Fack 5

Allan Stabell tusch

Budhistorik (1 bud)

1652235
2015-01-22 21:43:56

2015-01-22 kl 21:46
Slutpris SEK:
27 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.