Fem svenska grafiker färglitografier

288257

PORTFÖLJ, Fem svenska grafiker, komplett portfölj med fem färglitografier, signerade och numrerade 358/360, bladstorlek 45x55 cm
Omfattar: Reinhold Ljunggren Tidig marsmorgon, Lennart Gram Vinterfågel, K. A. Pehrson Ballad i G-Moll, Roland Svensson Vinterskymning i Sandhamn, Nisse Zetterberg Medan det ännu är vinter.

Rum 7

Budhistorik (18 bud)
1651862
1651809
1651861
1651809
1 900
1651789
1 800

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.