Oscar Reuterswärd

288256

REUTERSWÄRD, Oscar (född 1915): "3-dimensionellt formkomplex" Paris 1954, signerad Oscar Reuterswärd, akvarell med medföljande 3D-glasögon, bladmått 28,5x39 cm

Ändringar/tillägg
3D-glasögon finns att uthämta i utlämningsdisken

Rum 4

Oscar Reuterswärd

Budhistorik (2 bud)

1642449
1641922

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.