Roland Svensson färglitografi

288254

SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdsvy i vinterskrud, signerad Roland S, 181/310, färglitografi, ca 30x23 cm, ramad

Fack 1

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (32 bud)
1651332
1651331
2 800
1651329
2 600
1651328
2 400
1651325

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.