Reinhold Ljunggren färglitografi

288253

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006) (5): "Småstad", signerade och numrerade 260/310, 1958, färglitografier, varierande mått, bladmått ca 42x55 cm

Marginalhörn med gulnader

Rum 7

Budhistorik (6 bud)
1651562
1 400
1651552
1 300
1650444
1643984
1643983

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.