James Coignard

288251

COIGNARD, James (Frankrike, 1925-2008): Bemålat första blad till "Coignard, Oevres récentes" Introduction de Michel Bohbot, signerad och daterad J Coignard, 18/2/78, teckning, 25x22 cm, med dedikation

Konst, Teckningar

Fack 2

James Coignard
Budhistorik (1 bud)

1652249
2015-01-22 21:49:46

2015-01-22 kl 21:51
Slutpris SEK:
27 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.